aboutus

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000
Rok założenia: 2008
pc Export: 90% - 100%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd jest profesjonalnym przedsiębiorstwem kosmetycznym, które świadczy usługi OEM i ODM. Została założona w 2008 roku. Kapitał zakładowy wynosi 50 milionów Yuan, Łączna wartość aktywów wynosi prawie 500 milionów Yuan.

Jako profesjonalna firma produkująca kosmetyki OEM, Mebamy ma kwalifikacje do importu i eksportu. Nasz warsztat zbudowany jest w całości ze standardu GMP, o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Nasza roczna zdolność produkcyjna kremów osiągnęła 3000 ton. Nasze produkty obejmują głównie 3 grupy --- pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów i pielęgnacji ciała, z tysiącami odmian we wszystkich. Dysponujemy centrum badawczo-rozwojowym z zaawansowanym sprzętem laboratoryjnym, ponad 30 specjalistami z dziedziny biochemii i dermatologii wyposażonymi w celu zapewnienia innowacji i dobrej jakości produktów. Co więcej, Mebamy opiera się na silnej sile badawczo-rozwojowej technologii i produkcji i może sprostać specyficznym wymaganiom klientów. Dzięki ponad 25-letniej akumulacji i innowacjom posiadamy tysiące dojrzałych i stabilnych receptur do pielęgnacji skóry, produktów do pielęgnacji włosów i pielęgnacji ciała zgodnych z wszelkimi potrzebami klientów. Nasza firma przeszła oceny certyfikatów ISO9001 i GMPC. Produkty kremu i kremu z filtrem przeciwsłonecznym zostały zatwierdzone przez amerykańską agencję FDA. Zostaliśmy wyznaczonym producentem OEM i ODM dla ponad dziesięciu znanych marek w Chinach i na rynkach zagranicznych. Zobowiązujemy się do produkcji dobrej jakości produktów do pielęgnacji skóry, pielęgnacji ciała i produktów do pielęgnacji włosów, w tym kremów, żeli, balsamów, toników, maseczek i olejków eterycznych.

Mebamy nie tylko pracuje nad rozwojem gospodarczym, ale także podejmuje odpowiedzialność społeczną. Nasza firma uzyskała system kontroli środowiska ISO14001 oraz certyfikaty systemu BHP OHSAS18001. W harmonijnym otoczeniu Athena będzie stale dostarczać produkty najwyższej jakości z najlepszą obsługą i najlepszą wiarą.

Wszelkie życzenia dotyczące prywatnego etykietowania, OEM, półproduktów są bardzo mile widziane. Możemy również zapewnić pełen zestaw usług od pozycjonowania marki, integracji struktury produktu, projektowania opakowań, wyboru akcesoriów, produkcji produktu do planowania operacji na rynku ODM.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli możemy Ci pomóc.

-02-
Historia

15 lat stałego rozwoju to podstawa naszego postępu

2001, została wybudowana Fabryka kosmetyków Guangzhou Mebamy, a my sprzedajemy produkty do pielęgnacji skóry w Chinach.

W 2002 roku wielu klientów przychodzi odwiedzić naszą fabrykę i zamówić od nas produkty do pielęgnacji skóry.

W 2005 roku coraz więcej klientów z UE kontaktuje się z nami, aby zamówić produkty do pielęgnacji skóry z prywatną marką.

2007, budujemy własny dział handlu zagranicznego, którego nazwa to Guangzhou Mebamy cosmetics Co., Ltd.

2017, Prawie sprzedajemy produkty do pielęgnacji skóry do wszystkich słów, głównym rynkiem jest UE i Ameryka Północna .....

-03-
Usługa

1. Usługa przedsprzedażna

Szybka, profesjonalna i cierpliwa odpowiedź;

Oferuj produkty najwyższej jakości;

Poleć najbardziej odpowiednie produkty

2. Obsługa posprzedażna

Terminowy transport ładunków

Pliki klientów budynku do regularnej wizyty

Bezpłatna wymiana uszkodzonych produktów

Skorzystaj z niezadowolenia klientów i skarg

Wyślij prezent naszym klientom

3. Dostosowane opakowanie jest zawsze mile widziane

4. Pomóż zorganizować transport

Transport lotniczy, transport morski

International Express: DHL, TNT, FedEx, UPS, EMS, ETC.

Cały czas próbujemy!

P: Jak mogę uzyskać próbkę w Twojej firmie?

Odp .: Kiedy zapłacisz za ładunek i opłatę za próbkę i zaoferujesz swój konkretny adres, wyślemy Ci próbkę jak najszybciej. Zwrócimy opłatę za próbkę po złożeniu zamówienia na masową produkcję.

P: Jaki jest twój typ zaopatrzenia?

Odp .: Produkty w magazynie, również OEM / ODM są mile widziane .

P: Który kraj lub obszar sprzedajesz głównie?

Odp .: Nasz produkt sprzedajemy w Europie, Ameryce, Afryce w wielu obszarach i niektórych innych krajach.

P: Jaki jest czas realizacji?

Odp .: Jeśli korzystasz z naszego opuszczonego magazynu, czas realizacji wynosi 7-20 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz usługi dostosowywania słoika, czas realizacji wynosi 15-35 dni.

P: Jak możesz zagwarantować, że wszystkie używane przez Ciebie materiały są przyjazne dla środowiska?

Odp .: Dokładnie kontrolujemy zakup surowca, eksperymentalne wykrywanie, proces produkcji i kontrolę gotowego produktu. Współpracujemy z SOE Enterprise i przeszliśmy certyfikaty COA i MSDS i Kosher Certification, Quality Assurance.

P: A co z twoją płatnością?

O: Western Union, Paypal, T / T i Escrow.

-04-
Nasz zespół

Nasz zespół

Członkowie naszego zespołu, którzy pochodzą z różnych szkół wyższych i uniwersytetów, to grupa profesjonalnych, rozsądnych ludzi, posiadających zdolność posiadania pewnego poziomu ekonomii, zarządzania, analizy rynku i marketingu podstawowej wiedzy i umiejętności. Nasi członkowie zespołu wygrywali pierwszy nagroda, nagrody krajowe i tak dalej. Odpowiedzialność w sercu, z dobrą umiejętnością pracy zespołowej i umiejętności społecznych.

Szczegóły kontaktu