Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd to profesjonalne przedsiębiorstwa kosmetyczne, które świadczą usługi OEM i ODM.Została założona w 2008 roku. Kapitał zakładowy wynosi 50 milionów juanów, Łączne aktywa to prawie 500 milionów juanów.

 

Jako profesjonalna firma produkująca kosmetyki pod marką własną, Mebamy posiada kwalifikacje do importu i eksportu.Nasz warsztat zbudowany jest całkowicie w standardzie GMP, o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych.Nasza roczna zdolność produkcyjna produktów kremowych osiągnęła 3000 ton metrycznych.Nasze produkty obejmują głównie 3 grupy --- do pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów i pielęgnacji ciała, w tysiącach odmian.Posiadamy centrum badawczo-rozwojowe z zaawansowanym sprzętem laboratoryjnym, ponad 30 specjalistów w dziedzinie biochemii i dermatologii wyposażone w zapewnienie innowacyjności i dobrej jakości produktów.Co więcej, Mebamy opiera się na silnej sile badawczo-rozwojowej technologii i produkcji i może spełnić specyficzne wymagania klientów.Dzięki ponad 25-letniej akumulacji i innowacjom posiadamy tysiące dojrzałych i stabilnych formuł produktów do pielęgnacji skóry, włosów i ciała, spełniających wszystkie potrzeby klientów.Nasza firma przeszła oceny certyfikatów ISO9001 i GMPC.Produkty do usuwania piegów i kremów z filtrem przeciwsłonecznym przeszły certyfikację USA FDA. Zostaliśmy wyznaczonym producentem OEM i ODM dla ponad dziesięciu znanych marek w Chinach i na rynku zagranicznym.Zobowiązujemy się do wytwarzania dobrej jakości produktów do pielęgnacji skóry, ciała i włosów, w tym kremów, żeli, balsamów, toników, masek i olejków eterycznych.

 

Mebamy nie tylko nieustannie pracuje nad rozwojem gospodarczym, ale także bierze na siebie odpowiedzialność społeczną.Nasza firma uzyskała certyfikaty systemu kontroli środowiska ISO14001 oraz systemu bezpieczeństwa i higieny pracy OHSAS18001.W harmonijnym otoczeniu Athena będzie stale dostarczać najwyższej klasy produkty z najlepszą obsługą i najlepszą wiarą.

 

Wszelkie wymagania dotyczące prywatnego etykietowania, OEM, półproduktów są bardzo mile widziane.Możemy również zapewnić pełen zestaw usług od pozycjonowania marki, integracji struktury produktu, projektowania opakowań, doboru akcesoriów, produkcji produktu do planowania działania rynku ODM.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli możemy Ci pomóc.

 

Chiny Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma
15 lat stałego rozwoju to podstawa naszego postępu

2001, została wybudowana Fabryka kosmetyków Guangzhou Mebamy, a my sprzedajemy produkty do pielęgnacji skóry w Chinach.

W 2002 roku wielu klientów przychodzi odwiedzić naszą fabrykę i zamówić od nas produkty do pielęgnacji skóry.

W 2005 roku coraz więcej klientów z UE kontaktuje się z nami, aby zamówić produkty do pielęgnacji skóry z prywatną marką.

2007, budujemy własny dział handlu zagranicznego, którego nazwa to Guangzhou Mebamy cosmetics Co., Ltd.

2017, Prawie sprzedajemy produkty do pielęgnacji skóry do wszystkich słów, głównym rynkiem jest UE i Ameryka Północna .....

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000

Rok założenia : 2008

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou Mebamy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty